• info@tadilat.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
146 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Battal Özdağ
  • ADRES: Uğur Mumcu Mahallesi, 1569. Sk. No:25, 06370 Yenimahalle/Ankara
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 06:30 - 19:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Ankara Kenet Çatı Sistemleri

Uzun yıllardan beri Ankara’da faaliyet gösteren firmamızın uzmanlık alanı çatıdır. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren diğer firmaların aksine biz sadece çatı alanında uzmanlaşmayı ve faaliyetlerimizi bununla sınırlandırmayı tercih ettik. İnşaat tanımı geniş bir yelpaze olmakla birlikte, tek bir konuda ihtisas sahibi olmanın yapılan işin hakkını vermeyi sağladığının bilincindeyiz. Bu yüzden faaliyet alanımızı çatı ve yardımcı yapı elemanları olarak belirleyerek bu konuda uzmanlaşmaya karar verdik.

Kenet çatı veya çıtalı kenet olarak da bilinen çatı kaplama sistemi,strandart çatı kaplama malzemeleri olan boyalı-galvaniz sac,alüminyum,alüzing,bakır ve titanyum çinko gibi metal kaplama malzemelerinin kenet makinesi veya bükme makinesinde üretilerek çatı ve cephelerde uygulanmasıdır.
Kenet çatılarda kullanılan metal malzemelerin kalınlığı 0,50 ila 0,70 mm arasında değişkenlik gösterir. Metal bazlı olması sebebiyle %100 su sızdırmazlığı sağlar. Eğimi az olan çatılarda rahatlıkla uygulanabilen kenet çatı, istenilen her boyda bir saçaktan diğer saçağa uygulanabilme özelliği ile de kolaylık sağlar.

İnşaat sektöründeki gelişmeleri ve yeni ürünleri yakından takip ederek her zaman çağı yakaladık. Sürekli yenilediğimiz ekipmanımız ve farklı zevklere ve isteklere göre geliştirdiğimiz çalışma şeklimiz ile bizim için yapılamayacak çatı, çalışılamayacak malzeme kalmadı. Tüm ustalarımızı sektörün en iyileri arasından seçmeye özen gösterdik. İş güvenliği konusunda hassasiyet göstererek, can güvenliğini her şeyin önüne koyduk. Para kazanmayı tali amaç olarak görmemiz bize müşteri memnuniyeti ve saygın bir isim kazandırdı.

İLETİŞİM

Adres: 1569 sk no 25 Atisan Ostim /Ankara
0 312 309 73 52
0 532 724 08 21
ankarakenet@gmail.com

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.