• info@tadilat.com

Atasun Evden Eve Nakliyat

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
113 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İbrahim Şasi
  • ADRES: İnkılap, Mehmet Akif Cd. No:23, K.3 D.5 35380 Buca/İzmir, Türkiye
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:01 - 23:55

FİRMA HAKKINDA

İzmir Nakliye Firmalarında En İyisi
Nakliye firmaları arasında ve bu sektörde yer edinebilmek için güçlü bir çalışma disiplinine sahip olmak gerekmektedir. Atasun nakliyat firması bu alanda gücünü kanıtlamış ender firmalardan biridir. Akılcı ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde taşıma işlerine farklı çareler getirerek özgünlüğünü korumaktadır.
Firmanın geçmiş yıllara dayanan üstün başarısı işlerindeki tecrübeye yansımıştır. Bu tecrübeyi kullanmasında doğru bir ekiple çalışmasının da payı yüksektir. Dürüst ve ahlaklı yöneticileri sayesinde güvenilir taşımacılığın tek adresi niteliğindedir. İzmir en iyi nakliye firması olarak bilinen firma sayılmasında insanlar güvenli taşınma deneyimi edinmektedirler.
Diğer Hizmetler
Firmanın diğer çalışma alanlarından birisi de kiralık depo sistemidir. İnsanların eşyalarını güvenle koyabilecekleri bir depo ihtiyacını karşılamaktadır. Güvenli ve 7/24 kontrol altında olan depolar sayesinde insanlar tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda çeyiz taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı hizmetleri de sunmaktadırlar. İzmir şehirlerarası çeyiz nakliyesi alanında en iyileridir. Parça eşya taşımacılığında uygun ekipman sayesinde her türlü ihtiyaca çözüm olabilmektedir. İzmir parça eşya taşıma firması olarak istenilen eşyaların nakliyesini yapabilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.