• info@tadilat.com

Boğaziçi Tadilat ve Dekorasyon

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
285 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kıyas Sonaslan
  • ADRES: Haseki sultan mahallesi Tevfik fikre sokak 59a Fatih / İstanbul
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 23:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

2000 yılından bu zamana tadilat, bakım onarım ve dekorasyon işleri alanlarında hizmet etmekteyiz. Müşterilerin iş sonrası mutluluğunu sevincini hedefleyen firmamız uzman kadro kalitesi ile çok uygun ve cazip fiyat politikası kapsamında hizmet vermektedir.

İş yeriniz ofisiniz ve herhangi bir tadilat dekorasyona konu olabilecek mekanınız için arzu ettiğiniz şekilde ve arzu ettiğiniz zamanda sizin onayınız alınarak adım atılacak bir iş çıkarmak önceliğimizdir. Boğaziçi Tadilat firması olarak müşterilerin duygu ve düşünlerini çok iyi anlıyor ve yardımcı oluyoruz.

Daima sektöründe lider olmayı hedefleyen firmamız komple tadilat anahtar teslim tadilat ve bir çok tadilat tamirat konusunda profesyonelliğini ve tecrübesini herzaman konuşturmuştur.

Öncelikli olarak yaptığımız işlerde müşterilerimiz bakış açısını hayal gücünü ve yaşam felsefelerini idrak ederek hızlı ve zamanlaması doğru bir şekilde teslim etmekteyiz. Yaptığımız her işte kaliteye önem veririz. Müşterinin iş bitiminde bize olumlu sözler söylemesi ve bizi çevresine tanıtması bizim için önemli bir husustur. Tüm bu planlamayı ilerlemeyi ve sonucu Boğaziçi Tadilat firması olarak sizin adınıza yönetir ve istediğiniz tarihte projenizi teslim ederiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • erhan sonaslan 21/05/2018 08:11 CEVAPLA

    Kendileri evimizin komple tadilatını yaptılar. Verdikleri fiyat ve mütevazi olmaları hoşumuza gitti. Şimdide yazlığımızı yaptırmayı düşünüyoruz. Teşekkürler tekrardan.