• info@tadilat.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
25 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: muzaffer dinç
  • ADRES: Ayyıldız mah. 1656. Caddesi Kanarya Sitesi ANKARA
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 17:00

FİRMA HAKKINDA

Decorisyen

Şirketimiz internetin yaygınlaşma süreci ilk yıllarında iki girişimci ruhun öngörü ve fikir birliği ile doğmuş ve 2015 yılında “decorisyen” markası altında şirketleşmiş,değişen piyasa koşullarına bağlı olarak “decorasyon” hizmetlerine “İtalyan Boya Uygulama”,”zemin epoksi ve decoratif zemin kaplama”,”mikro beton zemin ve duvar kaplamaları”,”su yalıtım hizmetleri”ne yoğunlaşmıştır.

Hizmetimiz yalnızca bir e-ticaret yazılımı değil, e-ticaret ile ilgili tüm unsurları bünyesinde barındıran bütünleşik bir e-ticaret platformudur. Bu platform sürekli gelişen ve yenilenen bir yazılım, tamamen hazır e-ticaret alt yapısı, online mağazalar ve bu mağazalara kesintisiz erişim imkanı, müşteri ve veri güvenliğini en üst düzeyde tutan bir kroki ile birlikte beraberinde müşteri beklenti ve sorunlarını yol gösterici unsurlar kabul edip, yorulmadan çözüme odaklı bir çalışmanın bütünüdür. Ar-Ge çalışmalarımız ilk günden bu yana ivme kaybetmeden devam etmekte ve olumlu sonuçları en güncel şekliyle sistemlerimize aktarılmaktadır.

Bilişim sektöründe hep var olan hevesimiz, yeniye ulaşmadaki bitmeyen enerjimiz, kaliteden ödün vermeyişimiz ile size verimli bir çözüm ortağı olmak için buradayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.