• info@tadilat.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
22 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Alper Oğuztürk
  • ADRES: Beylikdüzü Osb. Birlik Sanayi Sitesi 4. Cadde No 24
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2012 yılında kurulan Dekosist Dekorasyon ulusal ve uluslararası alanda dekorasyon uygulama ve proje danışmanlık hizmetleri veren, aynı zamanda anahtar teslim konut, ofis, ticarethane tadilat hizmeti veren firmadır.

Konut, ticaret, sağlık, eğitim, endüstriyel, kültürel, ve dini yapılarda çok sayıda işe proje uygulama ve proje yönetimi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Dekosist Dekorasyon, günümüz mimari anlayışı ile tasarım ve uugulamalar yapmayı, ekonomik tercihler, doğru malzeme kullanımı ve işlevsel planlanmış projeler hazırlayarak en doğru çözümlere ulaşmaya çalışır. Güzellik, fonksiyonellik ve sağlamlığın harmanlandığı yapılar tasarlamayı ve uygulamayı hedefler. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, teknolojik gelişmelere göre doğru ve dürüst bir anlayışla durmaksızın çalışmaktadır.

Unutmamak lazımdır ki her işin ilkeleri vardır. Mimarlık’ta ve uygulamada bu ilkeler; ihtiyaca göre doğru ve yerinde tercihler yapılmasıdır. Estetik, ergonomik, fonksiyonel ve ekonomik uygulanabilir tasarımlar ile daha yaşamsal alanlar kazanmaktır.

Piyasa şartları ve gelecek vizyon göz önünde bulundurulduğunda, bundan sonraki iş hayatında markalaşmak ve özel işler yapmak amacıyla kurulan Dekosist Dekorasyon İstanbul’un gözde semtlerinde uygulamalar yapmayı ve bu işlerde üst düzey kalite, müşteri memnuniyeti ve başarıyı yakalamayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz
Misyonumuz; insan ihtiyacının, çevre yönetiminin, değer yaratmanın, bilim ve sanatın yaratıcı karışımı ile birlikte müşterilerimize modern tasarım fikirleri ve çözümleri aynı zamanda bu bahsedilen nitelikleri uygulama safhası ile birleştirip sunmaktır.

Biz nasıl çalışıyoruz ?
Projelerde İşbirliği, bizim için yol gösterici bir güçtür. Çünkü iyi sonuçlara ulaşmak için müşterilerimizle sürekli devam eden bir diyalog kurulması gerektiğine inanmaktayız. Müşterilerimizi, kendimize çalışma arkadaşı olarak görüyor, birlikte her projeye benzersiz bir meydan okuma stratejisi ile yaklaşıyoruz.

Neler Yaptık ?
Dekosist Dekorasyon olarak kamu projeleri, sivil ve kültürel binalar, ofis ve iş yerleri, özel evlerden ürün tasarımına kadar geniş bir yelpazede faaliyet göstermekte ayrıca mimari için sürdürülebilir bir yaklaşıma öncülük etmekte olup; aynı zamanda bunun yanında projelendirme sürecine ek olarak uygulama hizmetleri vermekteyiz.

Biz Diğer Mimarlık & Uygulama Ofislerine Nasıl Hizmet Veriyoruz ?
Biz kendi proje & uygulamalarımızın yanında, diğer mimarlık ofislerine de partner olarak destek vermekteyiz. Projeleri hızlı ve nitelikli üretmemizden dolayı özellikle kişi sayısı yüksek ofislerle proje & uygulama bazlı ortaklıklar kurabiliyor, onlarla birlikte proje & uygulama sürecini yönetebiliyor ve projenin yerinde uygulanması hizmetini sağlıyoruz.

Neden Dekosist Dekorasyon?
Diğer dekorasyon ve uygulama ofislerinden farkımız; tasarım hizmeti ile birlikte projeyi üretim ve işleyiş biçiminden ele alarak yönetiyoruz. Fizibilite çalışmaları, tasarım yönetim planlaması, ihale süreçleri ve sözleşme hizmeti ile birlikte projeleri bütünüyle irdelediğimiz için tercih edilmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.