• info@tadilat.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
70 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Zülküf Gönül
  • ADRES: Osman Temiz Mahallesi 1022.Cad No:7/B Çankaya Ankara
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

GÖNÜLSAN İNŞAAT

Kurulduğu günden bu güne sektöründe pek çok ilke imza atan ve geleceğe ışık tutan firma anlayışı ile yurt içinde; Belediye, İdare, OSB Bölgeleri ve özel kooperatiflere bağlı genel alt yapı işlerinde, yol, sanat yapıları, toprak işlerinde ayrıca şehir merkezlerinde özel konut, iş merkezi ve otel inşaatlarının iksali, derin kazı ve hafriyatlarının yapılması ve ocaktan; kum, kırma taş, stabilize dolgu temini ve nakliyesi alanlarında faaliyet gösteren GÖNÜLSAN, sahip olduğu tecrübeden, teknolojiden ve donanımlı güçlü ekipmanlarının üretme kapasitesinden aldığı güçle daha da büyük projelerin altına imza atmayı hedeflemektedir.

Temel prensibi, üstlendiği işleri sağlam, kaliteli, modern teknik araç ve makine parkıyla zamanında bitirerek sahibine teslim etmek olan GÖNÜLSAN, gelişen Türkiye’nin sektöründe çağdaş firması olmaktan onur duymaktadır. Çağa ayak uydurmanın gereklerinden biri olarak araç ve makine parkını devamlı olarak yenileme çabasında olan GÖNÜLSAN, geniş bir referans portföyüne sahiptir.

GÖNÜLSAN, sizlerden alacağı güçle, gücüne güç katacak, doğruluk, güven ve azimle bu günlere geldiği gibi yarın da aynı ilkelerle yoluna devam edecektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.