• info@tadilat.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
32 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sedat KULAK
  • ADRES: Büyükşehir Mahallesi Enver Adakan Caddesi 16/A4 Beylikdüzü
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

İnşaat ve hizmet alanında teknolojiyi takip eden ve yeniliklere açık yapısı ile kendini sürekli geliştiren bir vizyona sahiptir. Sektöründe lider kuruluş olmayı hedefleyen firmamız, bu hedefe giden yolda iş tecrübesini kurumsal adımlarla sürdürmektedir.

Deneyimleriyle ve kalitesiyle bugüne kadar sektör içinde farkını ispatlayan firmamız; konut, villa, site, tarihi eser, restorasyon projelerini başarıyla tamamlamış olup firmaların bizlere duyduğu güven ve tekrar çalışma arzuları en büyük gurur kaynağımızdır.
Firmamızın imzasını taşıyan her yaşam alanının en ince ayrıntısına kadar üst düzeyde kalite standartlarına sahip olması sadece görünüm itibari ile değil; malzeme, uygulama kalitesi olarak da benzersiz olması ve müşterilerimizin memnuniyeti önceliklidir.
SBK EXPO
2016 yılından itibaren hem yurt içi hem de yurt dışı üretim ve imalat sektöründe iş güvenliği malzemeleri ile çalışanlarımızı daha sağlıklı, kaliteli ve sağlam adımlarla geleceğe taşımayı hedefledik.

Bu doğrultuda SBK Expo’yu hayata geçirdik. E-ticaret alanındaki bu adımla müşterilerimize kolay, hızlı iletişim ve erişim ile ürün ve hizmetlerimize ulaşımı sağlamayı öngördük.

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak iş ortaklarımızla birlikte kendi filomuz ile dağıtımı sağlayarak, hem iş güvenliği hem de inşaat malzemeleri ve hırdavat konusunda sizlere destek olmaya devam edeceğiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.