• info@tadilat.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
74 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ULUSOY PREFABRİK LTD ŞTİ
  • ADRES: Modern Keresteciler Sanayi Sitesi 1.Cadde No:36 Saray / Kazan / ANKARA
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ulusoy Prefabrik

2004 yılından bu yana yapılar konusunda projelendirme ve uygulama kriterlerini yerine getirmede deneyim kazanmış kadrosu ile ürettiği 2000 m2 Çalışma Alanı (1000 m2 Açık 1000 m2 Kapalı) gerek yurt içinde gerek yurtdışında 65 çalışanıyla başarı ile tamamlayan ve prefabrik sektöründe Modüler Prefabrik Yapılar, Konut ve Villa Yapıları Yaşam Konteynerleri ve Çelik Konstrüksiyon yapılar üreten firmadır.

Ulusoy Prefabrik yönetilen bütün projelere uygun ekonomik, sağlam, hızlı, daha görevsel ve zamanında çözümler üretebilen firmamız arkasındaki deneyim ve bilgilerinden destek alarak, projelerinize katkı sağlamaktan onur duyacaktır.

Ulusoy Prefabrik olarak hedeflerimiz “Kalitenin sürekliliğini sağlamak” Müşterilerine değer vermektir. Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Ulusoy Prefabrik yaptığı tüm işler de garanti ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

MİSYON & VİZYON

Misyonumuz; Firmamız kurulduğu günden bugüne, toplam kalite inancı içinde profesyonel insan kaynağımızı, teknolojiyi, bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak misafirlerimize kusursuz hizmet anlayışı içerisinde hizmet sunmak, ülkemiz insanlarına istihdam ve gelir sağlamak,

Vizyonumuz; Yurtiçinde ve yurtdışında güvenilir bir marka haline gelmek, bulunduğunumuz sektörde sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek, bütünlük içinde çeşitlenmek firmamızın ileri hedefidir.

ÜRÜNLERİMİZ

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.